CİRİT Asansör "Tecrübe ve Kalite'nin Adresi"
Hakkımızda

Cirit asansör 1992 yılında 48 m²'lik bir alan da kurulmuştur. 4 personelle çıkılan yolda azim, çalışkanlık ve kararlılıkla günümüze kadar gelinmiş ve bünyesinde Mühendis kadrosu ve Teknik personeli, toplamda 30 çalışanıyla yıllık asansör yapım kapasitesini 120 asansöre çıkarmayı başarmıştır. Her türlü tam otomatik veya manuel kapılı, çift hızlı, VVVF frekans kontrollü, kademesiz hızlı,simpleks,dubleks,tribleks kumanda donanımlı şahıs, yük, servis, araç, sedye ve panoramik tipte; makinalı ,hidrolik yada makina dairesiz asansör uygulamaları ile adını bölgede ilklerin arasına yazdırmıştır.

Müşteri Memnuniyetini ilke edinen firmamızın sahip olduğu San.ve Tic. Bakanlığı ve TSE Yeterlilik Belgelerimizin yanısıra insan ve yüklerin veya sadece yüklerin taşınmasında kullanılan asansörler ve bunlara ait güvenlik aksamlarının piyasaya arz edilmeden önce karşılamaları gereken temel sağlık ve güvenlik gereklerini belirlemek amaçlı 95/16/AT yönetmeliği doğrultunda 1 mayıs 2005 tarihinde ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Belgesi ve CE uygunluk (H Modülü) belgelerini alarak müşterilerimize daha güvenli, günümüz teknolojine uygun asansörler sunma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz Satış sonrası hizmetlerimizle TS EN 13015 Yeterlilik Belgemizi 14.11.2007 tarihinde almayı hak eden Denizli'de ilk firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

CİRİT ASANSÖR olarak kalite politikamız,

Firmamız, kalite sisteminin tümçalışanlar tarafından anlaşılması ve tüm ilişki içerisinde bulunduğumuz kişi yada kuruluşlara kalite yaklaşımımızın anlatılması amacı ile bu kalite politikasını oluşturmuş ve yayınlamıştır. Bu kalite politikası kalite sistemimizin gelişmesi; müşterilerimizin,çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin memnuniyeti ve beklentisi doğrultusunda sürekli gözden geçirilmektedir. 

 

Firmamız,

Modern ve güvenilir bir işletme olduğunun temel göstergesi olarak ürünlerinin kalitesini ortaya koymayı,

Çalışan her bir elemanın kaliteden sorumlu olduğunu bilinç altına yerleştirmeyi,

Müşterilerimizin değişen ve gelişen beklentilerini en üst seviyede karşılamayı,

Teslim edilen asansörlerin güvenlik ile ilgili standartları sağlamayı,

Mevcut kalite düzeyini koruyarak sürekli gelişmeyi,

2014/33/AB Yönetmeliğine uygun çalışmayı,

taahhüt eder.

 

 

GENEL MÜDÜR

 

Anasayfa
................................
Kurumsal
................................
Ürünlerimiz
................................
Referanslar
................................
KVKK
................................
İletişim
................................
Merkez - Pelitlibağ mah. Barış cad. No:20 Pamukkale - DENİZLİ Fabrika - Bozburun Mah. A. Nuri Erikoğlu Cad. No:15 Gümüşler - DENİZLİ
(Tel): 0 258 263 10 80
(Faks): 0258 264 08 97
info@ciritasansor.com